+90 545 657 41 88

Sosyal Medyada Biz}

Kosgeb Kredisi

Kosgeb Nedir?

Kosgeb; ülkemizde kurulan ve faaliyetlerini Türkiye merkezli yürütmekte olan küçük ve orta ölçekli kuruluşlara daha etkin bir iş hayatı sürdürebilmeleri ve ekonomik olarak ülkemizdeki rollerini arttırmaya yönelik olarak kurulmuş bir kamu kuruluşudur.

KOSGEB Kredisi Nedir?

Kosgeb tarafından küçük ve orta ölçekli kuruluşlar için sağlanmakta olan krediler Kosgeb kredisi olarak tanımlanmaktadır. Kosgeb kredileri her yıl Kosgeb genel müdürlüğü taafından yayınlanmakta olup  Kosgeb birimlerinde bu krediler hakkında detaylı bilgilendirme eğitim ve seminerleri düzenlenmektedir.

Hemen başvurun!

KOSGEB Kredilerinden Yararlanmak İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

KOSGEB kredisi için öncelikle işletmenizin kobi sınıfında bulunması gerekmektedir. Kobi tanımı için bir takım kavram karmaşaları olsada Kosgeb’in kobi tanımı 1-250 kişi arası çalışanı olan, yıllık net satış hasılatı ve mali bilanço toplamı 25.000.000 Türk Lirası’nı geçmeyen işletmeleri kapsamaktadır. ( KOSGEB’in kobi tanımına uyup uymadığınızı internet adresinde yer alan kobimiyim testini uygulayarak öğrenebilirsiniz)

KOSGEB Kredisi

KOSGEB Kredisi

Kobi tanımına uyan işletmelerden faaliyet alanı desteklenen sektörler içerisinde yer alan işletmeler , kosgeb veritabanına kayıtlı olmaları ve son mali yıla ait kobi beyannameleri güncel olmak kaydıyla KOSGEB destek kredisi için başvurabilirler. Mali müşavirlik hizmeletleri, sigorta işletmeleri, emlak, eğitim ve sağlık hizmetleri KOSGEB’in destek kapsamı dışında kalan sektörlerdir.

KOSGEB Projeleri Nasıl Hazırlanmalıdır?

KOSGEB desteklerindenden yararlanabilmek ya da belli bir projeye destek alabilmek için uzman bir KOSGEB proje danışmanlık kuruluşundan destek alınmalıdır. Uzmanlar daha önceki işlerinden edinmiş oldukları tecrübeyle, dosyaların eksiksiz bir biçimde hazırlanması konusunda destek sağlayacaklardır. Kaizen Sertifikasyon olarak da siz müşterilerimize bu hizmeti sunmaktayız. Unutulmamalıdır ki danışmanlık alınan projeler olumlu ya da olumsuz daha hızlı sonuca ulaşacağı için sizleri zaman kaybından kurtaracaktır ve zaman hayattaki en önemli kavramdır.

Sorularınız ve merak ettikleriniz için bizleri dilediğiniz zaman 0216 442 98 56 numaralı telefondan arayabilir veya info@kaizen.com.tr adresine mail atarak sorularınızı uzmanlarımıza ulaştırabilirsiniz.

KOSGEB’in farklı destek programlarından nasıl faydalanabilceğinizi öğrenmek için lütfen ilgili yazılarımızı okuyunuz.

Bu yazı izin alınmadan başka yerde yayınlanamaz: kosgeb kredisi

Hemen başvurun!

Save