+90 545 657 41 88

Sosyal Medyada Biz}

Neler Yapıyoruz

kaizzenblueser•Kaizen; Türkiye’nin, dünya pazarında daha güçlü olarak yer alabilmesi ve uluslararası rekabet ortamında adını daha güçlü duyurabilmesi, daha kaliteli ürün ve hizmet üretebilmesine bağlı olduğunun bilinci ile geniş ve güvenilir akreditasyon olanakları ve kurumsal çözümleri ile Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme, CE Ürün Belgelendirme hizmeti vererek müşterilerine uluslar arası saygınlık kazandırmaktadır.

•Kaizen; Faaliyetlerini gerçekleştirirken, hizmet sunduğu şirketleri birer iş ortağı gibi görerek, yalnızca kontrol etmek ve doğrulamak amacıyla hareket etmekten öte, sistemlerine katma değer sağlamayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda uzmanlarımız deneyimi bilgi ile birleştirerek tarafsız gözle yorum yapabilen, yapıcı yaklaşımlarla çözüm üretebilen, hizmet sunduğu şirketlerin sistemini etkinleştirmede rehberlik edebilen uzmanlar arasından seçilmiştir.
•Kaizen; Kuruluşların ISO belgesi ile ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare ettiğini dolayısı ile kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin güvencesini tescillemektedir.