+90 545 657 41 88

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Kaizen Logo

Kaizen Sertifikasyon Ltd Şti.; yönetim sistemleri, personel ve ürün belgelendirmesi alanında 1995 yılından itibaren üretim ve hizmet alanında çeşitli sektörlerde edinmiş olduğu tecrübeleri paylaşmak amacı ile 2008 yılında kurulmuştur.

Yönetim Sistemleri konusunda DAR (Almanya), TÜRKAK (Türkiye) ve JASZ-ANZ (Avustralya) akreditasyon kuruluşları ile çeşitli alanlarda belgelendirme faaliyetlerinde bulunmuştur.

Kaizen; ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, OHSAS 18001, ISO 27001 başta olmak üzere talep edilen her türlü belgelendirme ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Kaizen; kurumsal gelişim, kişisel gelişim, yönetim sistemleri ve koçluk konularında yetişkin eğitimleri düzenleyerek personel belgelendirmesi alanında eğitim faaliyetlerini etkin olarak sürdürmektedir.

Kaizen; özellikle CE işaretlemesi ve ürün belgelendirmesi konularında yürütmüş olduğu faaliyetler ile alanının büyüğü birçok kuruluş tarafından tercih edilen bir firmadır.

Kaizen; Yönetim Sistemleri yazılım programları ile sektörün en büyük ihtiyacı olan network ortamında sistem takibi yapılmasını sağlamıştır.

Kaizen; kalite odaklı ve kuruluşlara katma değer sağlayan çalışmalarını alanında uzman, profesyonel ve her türlü müşteri taleplerini karşılayabilecek personeller ile yürütmektedir.

Kaizen; tarafsızlık, bağımsızlık ve gizlilik prensipleri ile müşterilerinin güven kaynağıdır.

Kaizen; ISO 9001 başta olmak üzere Yönetim Sistemleri ve CE konusunda belgelendirme ve eğitim faaliyetlerinde bulunan bir kuruluştur.

Kaizen; Belgelendirme ve Eğitim hizmetlerinde uzmanlaşmış, profesyonel kadrosu ile her türlü müşteri isteklerini karşılayabilecek yeterliliktedir.

Kaizen; Belgelendirme ve eğitim hizmetlerini gerçekleştirirken kalite odaklı çalışmalarıyla sürekli iyileştirmeyi hedef edinmiştir.

Kaizen; Onaylı ve kayıtlı baş tetkikçi, tetkikçi ve uzmanları ile firmalara katma değer katıcı denetim, belgelendirme ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Kaizen; Tarafsızlık, bağımsızlık ve gizlilik prensipleri ile müşterilerinin güven kaynağıdır.