+90 545 657 41 88

Sosyal Medyada Biz}

Hibe ve Teşvikler

kaizenKaizen; Ülkemizin ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasında küçük ve orta ölçekli işletmelerin payını ve etkinliğini artırmak, rekabet güçlerini ve düzeylerini yükseltmek, sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek amacıyla devletimizin vermiş olduğu hibe ve kredilerin etkin olarak takibini yaparak KOBİ’lerin KOSGEB Kredisi, TUBİTAK Projeleri, Kalkınma Ajansları ve diğer devlet desteklerinden faydalanmasını sağlamaktadır.

Kaizen; Avrupa Birliği, Dünya Bankası ve diğer uluslararası fonlardan yararlanmak üzere projelerinizi tek bir elden hazırlamanızı koordineli olarak sağlayarak müşterilerinin hızını artırmaktadır. Devlet  desteklerinin uygulanmaya başladığı tarihten itibaren müşterileri ile uyumlu çalışma programları yürüterek bir çok KOBİ’nin Devlet desteklerinden faydalanmasını sağlamıştır.

Kaizen; Sadece yetkin olduğu konularda hizmet vermekte ve uzmanlık alanına giren projelerde yer almaktadır. Bizim için çok değerli olan müşteri güvenini ancak bu şekilde sağlayacağımıza inanmaktayız. Müşterilerimizin alanımız dışındaki talepleri yetkin çözüm ortaklarımız üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save